| rynaqui a întrebat:

De cand am fost mic, am fost foarte atasat de parintii mei, mai ales de mama... In ultimii 4 ani, treptat prietenia mea cu parintii mei a inceput sa scada... Foarte interesant, simt ca ei nu mai tin la mine si ca m-ar alunga de langa ei. Visez asta in fiecare noapte, cum stau la mine in camera si vin amandoi la mine tristi imbracati in negru si ma iau de mana si ma duc la poarta casei cu ghiozdanul de scoala in care am doar cele necesare si ma lasa acolo, dupa care ei pleaca si raman singur. De 4 zile la rand visez asta de obicei de mai multe ori pe noapte.
Exista medicamente de la care sa nu mai visezi? Sau sa ma iau sa ma duc de unul singur la bunici? Chiar nu mai suport visele astea.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| gaby140 a răspuns:

In primul rand calm down my friend...stii ce se spune daca visezi nu se va intampla si atunci cand te duci la culcare gandeste-te la parintii tai si spune o rugaciune, o sa te ajute mult. Si nu uita ''calm down''!winking

| Mihai0eu a răspuns:

Astea sunt probleme emotionale, tu te descurajezi singur. Nu exista un parinte care sa isi iubeasca copilul in valuri.
Nu o spun cu rautate dar ar trebui sa vizitezi un psiholog o sa iti trateze emotiile si o sa ai un somn linistit