| Lov3Y0U a întrebat:

De ce am mereu senzația ca iubita mea ma înșeala?
Adică eu o iubesc...și as fi distrus chiar ar fi adevărat pentru ca o iubesc mult.
Toată lumea zice ca e fata cuminte, și eu cred, dar am aceasta senzație..., dar nu știu de ce.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pentru ca nu ai incredere in ea si posibil ai obsesie compulsiva pentru ea, eu isi spun sa o lasi ca relatia va fi un cosmar pentru amandoi, daca nu ai incredere in ea las-o, si eu am fost ca tine si crede-ma ca e mai bine asa

| Violleta2022 a răspuns:

Gelozia este boala grea, te macina, te face nefericit, te imbolnaveste si te distruge!
Sfatul meu este sa scapi de gelozie, cu vointa si creier!

| kandaraki a răspuns:

De unde ai asa senzatie? ce iti inspira acea senzatie? daca e doar gelozie prosteasca atunci esti un prost ca iti suspectezi iubite pe nedrept

| SufletDivin a răspuns:

Draga Suflet,
Pentru ca stii in mintea ta ca aparentele pot insela!