| BeautifulAngelOana a întrebat:

Buna TPU.am din nou p problema laughing Daca ati citit ultimele doua intrebari ale mele poate stiti despre ce e vorba..Astazi m-am intalnit cu baiatul de care v-am spus,am vorbit si chestii de genu '.La un momentdat,m-a sarutat,a zis sa ma pun la el in brate,ne-am sarutat si chestii de genu'.eu astazi l-am ajuat sa vada daca iubita lui actuala il iubeste si a aflat ca ea il inseala.
Acuma seara am vorbit cu el si mi-a zis ca ea nu stiu ce i-a zis si ca de fapt nu il inseala si ca el o iubeste,dar simte ceva puternic pentru mine.A spus ca imi promite ca mereu o sa existe loc pentru mine si ca o sa fie cu mine,dar acum simte ceva si pentru aia si n se despart...
Eu una nu vreau sa le fac rau chiar daca ma doare foarte tare cand vad ca una care il inseala,il prosteste asa cum vrea ea,iar eu care il iubesc cu adevarat,astept cuminte in banca mea.

Ce pot sa >fac? Trebuie sa fac ceva cat mai repede, dar nu stiu ce.
Multumesc si va rog fara jigniri! FUNDA cel mai un raspuns!

8 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

E treaba lor ce fac -daca nu vede ca e folosit lasa-l in pace.Iar tu nu il iubesti ci est atrasa doar fizic de el.Nu ai cum sa Iubesti asa de repede -necesita multa si iar multa...

| BeautifulAngelOana explică (pentru Danysan):

Ne cunoastem de mai bine de un an, deci...

| Danysan a răspuns (pentru BeautifulAngelOana):

A te cunoaste nu e similar cu a iubii :-p!

| BeautifulAngelOana explică (pentru Danysan):

Mersi oricum de ajutor!

| BlueViP a răspuns:

Daca el a ales-o pe ea desi il inseala, ce rost mai are sa il astepti? El avea nevoie de consolare si te-a folosit. De baieti e plina balta.

| AlaDyn172 a răspuns:

Pai cand vine la tine ii spui si thu niste lucruri de Iubiti cum ar fi: - Da-o dracu de inselatoare [Adica iubita la iubitul tau], - Ma ai pe mine, ea te inseala! [Cam atat... convingel ca aia e nimic pentru. el.]

| Andrew1Me a răspuns:

Draga, ai fost folosita.Lasa-l, decat sa fii mereu un "al doilea plan".

| Aleee24 a răspuns:

Nu trebuie sa fii Roata nimanui de rezerva daca chiar te vrea va trebuii sa renunte la ea pentru tine happy