| unomdeosebit a întrebat:

Sunt distrus am aflat ca iubita mea e materialista m-a lasat ca nu muncesc de 3 ani si nu mai are rabdare cu mine ca ea vrea casa si zice ca nu are cu cine. Cred ca ma inseala de aia nu vrea sa cumpere casa. Nici nu a incercat sa isi cumpere ea mereu are pretentii exagerate de la mine

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa muncesti nu e o pretentie exagerata... nu e o pretentie deloc. Esti absurd.

| unomdeosebit explică (pentru anonim_4396):

Esti nesimtit

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru unomdeosebit):

Daca ti se spune adevarul in fata este nesimtire? Da, sa muncesti nu e o pretentie absurda sau exagerata, este o normalitate

| unomdeosebit explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Sunteti manipulati ati fost crescuti sa fiti roboti nu oameni. oamenii nu sunt facuti sa munceasca in viata nu suntem obligati sa facem nimic din ce nu vrem scoala in Romania creste angajatul perfect

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru unomdeosebit):

Hai ca o dai in penibil. Spune-mi mai, tu din ce traiesti?

| unomdeosebit explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Imi da mama 400 de lei pe saptamana daca nu mai am iubita

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru unomdeosebit):

Ai de capu meu laughing. Si cati ani ziceai ca ai?

| unomdeosebit explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

33 ce conteaza

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru unomdeosebit):

Și tu la 33 de ani stai sa îți dea maica-ta bani?!? Ba nene sunt unii pe aici care la 20 de ani erau în armată, la 22 de ani în Afganistan și strâng pentru o casa și muncesc și tu ai ajuns la vârsta asta de 33 de ani cu gândirea asta?! A drk ea societate care adăpostește trântori ca tine și mulți alții

| unomdeosebit explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

A esti din ala care se lauda ca la 20 de ani facea multe si se crede superior. nu esti superior esti angajatul perfect. mic si supus

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru unomdeosebit):

Am 23 si inca fac, stai tu linistit. Fata de tine si de multi altii sunt superior cu mult daca de la 18 ani mi-am luat viata in piept si daca stau singur si-mi platesc singur facturile. Ma intreb ( si ma mir totodata ) cat de proasta sa fie maica-ta ca la varsta asta sa te intretina rolling on the floor

| unomdeosebit explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Ma intreb cat de putin trebuie sa te iubeasca mama ta ca sa te lase la varsta asta singur pe lume

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru unomdeosebit):

Nu e vorba de iubire aici, pana la urma cat stai legat de maica-ta? Du-te si ia viata in piept naibii. Chestia stii care e? Parintii tai au avut o viata grea si asta i-a marcat mult si de asta te ajuta EXAGERAT de mult pentru ca nu vor ca si tu sa stii ce e ala greu si te intretin la varsta asta, varsta la care trebuia. E o vorba si mare om a fost ala care a spus-o : "Vremurile grele creeaza oameni de valoare, oamenii aia de valoare creeaza vremuri bune, vremurile bune creeaza oameni slabi si oamenii slabi creeaza vremuri grele". E un cerc care se tot repeta si tu faci parte din categoria oamenilor slabi care deja creeaza vremuri naspa si grele

| unomdeosebit explică:

Ce rezolva sa ai o casa? E mai bine in chirie nu stai intr-un singur loc legat pe viata