| naruhina1030 a întrebat:

De ce baietii evita fetele pe care le plac? ce poate face fata atunci?

6 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Sunt rusinosi, fata ar putea fi mai indrazneata.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Daca cineva place 10-15 si mai e si insurat ce-ai vrea sa faca? fata cauta in alta parte

| Roxaname a răspuns:

Rusinosi si le este frica sa fie refuzati si ca inima lor sa fie distrusa

| JonD a răspuns:

Fata nu poate face nimic, baietii evita fetele in general pentru nu a face ceva tampit atunci cand trec pe langa ele sau sa nu dea senzatia ca le place de ele.

| ionasa a răspuns:

Pentru ca suntt prea timizi sa le spuna ce simt pentru ele

| ionasa a răspuns:

Sa faca ele primul pas daca il place sau baiatul sa isi faca curaj sa spuna ce simta pentru ea