| Aliiiee a întrebat:

Va plac baietii cu par pe burtica acolo >: sau nu >:"hee hee Fetele sa vedem laughing)
poate si funda >:

Răspuns Câştigător
| anemona112 a răspuns:

Clar...FARA.big grin Daca ar fi dupa mine eu i-as epila pe toti peste tot laughinglaughing...

8 răspunsuri:
| GaBBiii a răspuns:

Buna!
Nuuu,oribilcrying.
Pa,pa

| NikoIsDirectioner a răspuns:

Pai uni baieti sunt sexyy rau iar altii zici ca nu sau dat cu o crema de crestre a parului folosite la fiecare minuelaughing

| amc a răspuns:

Pai...e dragut; e foarte sexy, dar nu prea mult parlaughing

| Diana_6668 a răspuns:

Nuuuu.iii dezzzguusttt :-&

| NoName_7204 a răspuns:

Stai ca nu te inteleg
@Va plac baietii cu par pe burtica acolo >:
thinking
Adicca?
Par pe abdomen?! call meu
sau par in zona ia thinking
la pl!? rolling on the floor
deci
mie nu.mi plaac :-&

| PsychSţev a răspuns:

În primul rând nu ştiu de ce te interesează. Şi tot în primul rând să şti că mă aflu aici din lipsă de ocupaţie. yawn
În al patrulea rând nu-mi plac burticile. Deci dacă nu-mi plac burticile ce să mai zic de părul de pe ele?

Şi acum am şi eu o întrebare pentru tine. Îţi plac băieţii cu păr în nas sau fără păr în cap?happy

Răspuns utilizator avertizat
| Aliiiee explică:

Nu nu`mi plac rolling on the floor
dar lipsa de ocupatie yawnwinking
ca doar nu am interesa pe mine personal astawinking