| darisu22 a întrebat:

De ce fetele din ziua de azi se uita doar la bani? si cum de unele sunt pline de bani la varste foarte fragede? gen 18-22 de ani?

Răspuns Câştigător
| DianaScorpio a răspuns:

Iar tu de ce generalizezi? Nu toate fetele se uita doar la bani, precum nici toti baietii nu se uita doar la un anumit tip de fata. Atat fetele cat si baietii sunt de mai multe feluri, si prin urmare unii se uita dupa anumite lucruri, altii dupa alte lucruri. Cat despre a doua intrebare, probabil sunt pline de bani din cauza ca parintii lor sunt bogati sau sunt intretinute de cineva.

8 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Femei? Pline de bani la 18-22 de ani? Poate te referi la femei intretinute. Atat, nimic mai mult.

mira
| mira a răspuns:

Din pacte, majoritatea baietilor se uita tot la bani.Cunosc zeci de domnisoare cu facultatea terminata, dragute,gospdine, lucrand in domeniul pentru care s-au pregatit(invatamant, sanatate, administratie) si care nu trezesc interesul niciunui barbat numai pentru ca au o leafa mica si o familie cu posibilitati materiale modeste.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna seara! pentru ca fetele(unele) din ziua de azi, nu mai vor sa isi intemeieze o fam, si pun mai mult pret pe partea materiala, mai nou vazand ca se promoveaza la tv, vor si ele ceva, dar fara prea mult efort, gen un Columbeanu, Tantareanu, Borcica...din pacate asta e portretul fetelor din ziua de azi, tristsad dar foarte adevaratstraight facestraight face

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Te contrazic aici nu toate fetele sunt asa sa stii.in general depinde foarte mult de mentalitatea acelei femei si de princiipiile de viata pe care le are! iar acele fete care sunt au "atatia bani"sa stii ca ii au de la parintii lor! pentru ca eu cred ca la 18-20 ani este imposibil sa iti faci totul singuricahee hee

| DrunkenRat a răspuns:

Nu am impresia asta. Eu personal, ma "uit" la caracterul si inteligenta unei persoane. Nu imi pasa cum arata, cati bani are, dar pun un accent dubios de puternic pe ce poate acea persoana.

| Carlene a răspuns:

In primul rand nu toate fetele se uita la bani si in al doilea rand sunt "pline de bani" pentru ca parinti lor sunt destul de bogati incat ele sa duca o adolescenta fara griji happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gindesti gresit... sint de acord cu mira, exact asa si este... pentru ca o fata cuminte si la locul ei nu trezeste la fel de mare interes ca cealalta care se uita dupa bani, concluzia: voi le alegeti pe acelea care fug dupa bani, deci tot voi de vina sunteti