| love4ever2000 a întrebat:

Zilele astea mi-am facut o piretena si ieri, m-a chemat pe strada si dupa a venit fostul ei cu cativa prieteni si a intrebat-o daca se duce sa se plimbe cu ei si ea a acceptat. Si in seara aia eu i-am spus ca daca mai simte ceva pentru el sa imi spuna ca nu ma supar si dupa a zis ca pe mine ma iubeste si ca a vrut verisoara ei sa vorbeasca cu un baiat. Si dupa de atunci nu mi-a mai raspuns la mesaje, dar imi arata ca le vede, si am pus alti prieteni sa o intrebe de vorba si lor le raspundea. Ce sa fac sa o recastig si sa vorbeasca cu mine?. Dau funda la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Prietenia ta este de fapt o piraterie, ea avand alte prioritati decat interesul fata de tine.

7 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nu mai fa nimic, nu ai cu cine

Răspuns utilizator avertizat
| sofisis a răspuns:

Cel mai probabil te-a folosit ca sa il faca gelos pe fostul.
E o cauza pierduta, nu mai insista.

Răspuns utilizator avertizat
| Hace a răspuns:

Ar fi cazul sa o lasi in pace! Fetele nu sunt niste trofee pe care sa le catigi sau recastigi. Fata e clar ca inca mai are sentimente pentru fostul prieten. Iar treaba cu iubirea e relativa dupa cateva zile nu se poate ajunge la iubire. Nu confunda sentimentele!

| Markusfrtt a răspuns:

Sincer, nu o mai cauta. Daca te-a lasat balta si s-a dus sa se plimbe cu fostul ei prieten, e clar ca inca il iubeste. Eu unul zic sa o lasi in pace. Nu merita sa iti pierzi timpul cu ea. Nu trebuie sa o recastigi sa vorbeasca cu tine, doar laso in pace si nu o mai cauta. DAca vrei sa-ti fie bine

| joshy77 a răspuns:

Las-o,in cel mai bun caz arata-i ce a pierdut big grin nu-i mai da mesaje...se intoarce ea singura daca te vrea, insistenta nu aduce lucruri bune (cel putin in cazul meu )