| anonim_4396 a întrebat:

De ce ne indragostim atat de repede?

Răspuns Câştigător
| anonimvirtual89 a răspuns:

Un raspuns e sigur... dragostea este un lucru minunat... dar in cazul fetelor intotdeauna se indragostesc de persoana nepotrivita(baieti faimosi tralala.)si de multe ori persoana care te iubeste q adevarat este mereu langa tine si dupa cum se spune DRAGOSTEA e OARBA si nu`i poti comanda.asta e o vb mare.

7 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

.Pt k avem nevoie sa tinem la cineva, sa tina cineva la noi, sa ne afirmam, sa nu fin singuri, sa fim bucurosi, sa fim k ceilalti, pentru ca avem nevoie de dragoste k de aer, pentru ca atunci se pare k suntem cei mai buni,=altruisti, atunci parca plutim, si ne place, si mai vrem, si suntem poate, invidiati...atunci ne straluceste privirea, na simtim un pic mai. zei... Efiresc, e frumos, e destul de benefic, mai ales daca e si reciproc! Psiho

April
| April a răspuns:

Pentru ca suntem oameni.

| DenissaDeea a răspuns:

,, Ca ne fura mintile dragostea,, Si nu o vedem apoi decat ca pe ceva greu de scapat util si necesar:

| LuS[z] a răspuns:

Este ceva firesc sa te indragostesti. uneori mai mult alte ori in loc de dragoste e atractia doar...depinde.
Probabil ca tie ti se pare ca te indragostesti de multe ori insa vei vedea ca de iubit cu adevarat vei iubi doar o singura data.

| gege a răspuns:

De prostutze...in momentu de fata ma chinui sa nu ma indragostesc de prietenu meu, dar e o lupta in zadar! e cea normal sa ne indragostim.pentru ca ne place viata langa aceea persoana, ne atrage, ne face fericiti.:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De prosti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca exista un raspuns potrivitwinking