| anonim_4396 a întrebat:

De ce sunt atat de singur?

29 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Pentru ca e alegerea ta! Dedica-te unui scop pe care vrei sa-L ATINGI.

| AtateaConditii a răspuns:

Pentru ca ti-e frica sa infrunti lumea, tii friica sa te exprimi liber, iti pasa prea mult parerile oamenilor, nu stii sa te bucuri de viata.

| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Iată un articol ce oferă unele sugestii despre cum se poate de depăşit astfel de sentimente şi situaţii: http://www.jw.org/......guratatea/
Sper că-ţi va fi de folos!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E doar o senzatie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta n-avem de unde sti. Singur in ce sens? In fine, n-ar conta. Ideea e: nu-ti place, nu? Sunt destule persoane singure, retrase, dar se simt bine asa cum sunt, indivizi sinceri cu ei insisi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce te face sa crezi ca esti? happy

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Pentru ca asa vrei happy
Daca te deranjeaza incearca sa iti faci prieteni, sa te inconjori cu lume, sa cunosti oameni noi. Daca iti place ramai asa. Sunt sigura ca ai macar unele persoane dragi care iti sunt alaturi mereu..nu esti niciodata singur in adevaratul sens al cuvantului! happy

| BlackEyedGirl a răspuns:

De ce nu?

| TashaUhm a răspuns:

Pentru ca stai in fata unui monitor incercand sa-ti faci prieteni. si poate sa-ti gasesti jumatatea`!

| anonim_4396 explică (pentru TashaUhm):

De unde sti ca sta in fata monitorului 7/24 [ vorba vine]?

| TashaUhm a răspuns (pentru anonim_4396):

Arata-mi unde am zis eu non-stop`!winking

| MEIALI a răspuns:

De unde sa stiu? eu is singura si imi place, poate si tie

Răspuns utilizator avertizat
| 01rukia01 a răspuns:

Eu cred ca esti doar timid retras si antisociabil.baga-te in seama cu tupeu cu lumea fa-ti prieteni cu care sa te simti bine.
de ce sa fi trist si sa te macini in tine? macina-i si pe altiirolling on the floor

| Rony23 a răspuns:

In cur dupa usa cu raspunsurile voastre

| alinike2 a răspuns:

Pentru ca iti pute gura

| anonim_4396 explică (pentru alinike2):

Esti patetic[a]

| alinike2 a răspuns (pentru anonim_4396):

Fa blowjob si taci laughing

| anonim_4396 explică (pentru alinike2):

WTF? laughing

| alinike2 a răspuns (pentru anonim_4396):

Blowjob inseamna a suge p--a

| anonim_4396 explică (pentru alinike2):

Stiu ce inseamna... -.- "WTF?"-ul meu vroia sa insemne un "Care-i faza?" happy

| Rebekka97 a răspuns:

Esti sociopat? Te izolezi singur? Poate e doar o pasa proasta peste care o sa treci.Sigur o sa-ti gasesti prieteni care sa te iubeasca, o fata cu care o sa te casatoresti si copii care sa te ajute la batranete.Nu dispera! Capu sus k viata e frumoasa daca stii cum s-o traiesti!:*

| LegiuitorulX a răspuns:

Ca stai intre 4 pereti si nu stii sa-ti faci prieteni. Atata vreme cat nu-ti muti fundu' de la calculator, slabe sanse sa se schimbe ceva.

| Elena00100 a răspuns:

Pai incearca sa comunici cu persoanele din jurul tau si daca ai impresia ca toate lumea te ignora ai rabdare totul va fi bine. happy

| NoBodyByMe a răspuns:

Ca nu incerci sa schimbi asta

| baleabianca a răspuns:

De Kikii.happy
Pune şi tu întrebarea mai logică

| anonim_4396 explică (pentru baleabianca):

Dar este logica... 0. o De unde si pana unde duceti logica asta in extrem?

| Danieladaniiii a răspuns:

Pentru ca probabil stai inchis, izolat la calculator in loc sa iesi la aer liber, sa iti faci prieteni si sa te distrezi. Copilaria trebuie traita din plin. Nu ezita sa iti faci prieteni si sa incepi sa mai iesi pe afara. Funda?