eileen
| eileen a întrebat:

Care sunt cele mai frumoase femei din lume? Ma refer la natie. Multi spun ca romancele, altii braziliencele... voi ce spuneti? Fiti obiectivi...cat de cathee hee

Răspuns Câştigător
April
| April a răspuns:

Cele mai frumoase sunt femeile fericite.

79 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Romancele!happy Clar!

Anna
| Anna a răspuns:

Un prieten de-al meu spune asa. Cele mai frumoase femei din lume sunt in ordinea aceasta:
1. romancele
2. unguroaicele
3. rusoaicele
4. venezuelencele
5 braziliencele

cami
| cami a răspuns:

Romancele! de Sigur!

Bula
| Bula a răspuns:

Depinde de gust. Gustul barbatilor, ale femeilor, din fiecare zona. In franta, "femeia ideala" trebuie sa fie subtirica. In Statele Unite trebuie sa fie mai plinute, sa aiba forme. In multe tari femeia ideala trebuie sa fie dolofana. Dar gusturile barbatilor difera chiar si in acelasi locatie: unii prefera cele subtirele, altii pe cele plinute; unii prefera blondele, altii brunetele, iarasi altii pe cele cu par negru. Deci depinde de gust, nu de locatiune.
Eu prefer... femeile inteligente, cu suflet mare!

mlm
| mlm a răspuns:

Buna dimineata, draga mea am umblat prin multe tari si pot sa-ti spun cu siguranta ca in mare parte a strainilor zic ca romancele sint cele mai frumoase, afectuoase si gospodine femei, intr-adevar rusoaicele au fost dar romancele le-au luat locul.

assiris
| assiris a răspuns:

Romancele numai ca se impart in doua: unele care sunt frumoase si nu au mijloace sa-si scoata in evidenta frumusetea si altele care au mijloace dar nu stiu cum sa o faca sau exagerind in ceea ce fac, de fapt scot in evidenta defectele.

assiris
| assiris a răspuns:

... P. S. Cred ca te-ai referit la frumusetea exterioara, ambalajul, pentru ca sunt multe care au o frumusete interioara de inger in compensatie cu cea exterioara si altele frumoase pe dinafara dar insuportabile in interior.

eileen
| eileen explică:

Eu una cred ca rusoaicele.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

De gustibus, copii, de gustibus! ( = non disputandum!)

| RamonaMn a răspuns:

ROMANCELE!
Sa ne sustinem natia chiar va rog laughing

| cristi a răspuns:

Romancele sunt cele mai frumaose!

| Klara a răspuns:

Rectific.
Romancele. Moldovencele. Rusoaicele.
Insa pentru mine, grecoaicele sunt un etalon al frumusetii happy

lolita
| lolita a răspuns:

In 2008 miss univers l-a castigat Daiana Mendoza din Venezuela, prinul loc miss Columbia, miss Republica Dominicana, miss Rusia, miss Mexic. in 2007 a casticgat miss Japonia, in 2006 miss Puerto Rico, 2005 miss Canada, 2004 miss Australia si lista poate continua. de exemplu miss europa nu a fost castigat niciodata de o romanca. in tarile din estul europe se zica cacele mai frumoase sunt cele din est. ex romance, ucrainience, rusoaice, etc. concluze: cele mai fruoase suntem noi(toate femeile din lume) pentru felul nostru de a fi.

| csintalan a răspuns:

...toate femeile sunt frumoase, pentru cineva.
...deci in cloncluzie lumea este plina de femei frumoase, doar trebuie cautati perechile potrivite.

| Dr.StomatologG.G. a răspuns:

Eileen, no offence pentru natie romaneasca, dar cele mai frumoase femei vin din poporul slav, fie vorba de ruosaice, din Cehia, sau sarboaice. Dar cel mai obiectiv raspuns ar fi - ce mai frumoasa femeie e cea de care te indragostesti! Clar!

| MihaiA a răspuns:

Romancele`s frumoasa da`s... toate laughing) Ca-n parazitii.
Argentiniencele sunt bunehee hee

| MihaiA a răspuns:

Sper k nu am suparat pe nimeni cu raspunsu` meu. In mare parte nu ma dezic. sunt de aceeasi parere insa am generalizat si nu-i corect
kiss

| nebucadnetar a răspuns:

Cu toate ca as fi de acord cu Ana ca romancele as vrea totusi sa spun ca in general fiecare femeie din orice natie are totusi ceva frumos la ea dar care totusi se deosebeste una de alta

| eumi a răspuns:

Absolut, romancele. Da` numai alea frumoase.

| lencikk a răspuns:

Eu zic ca rusoaicele deoarece sunt rusoaica, logic nu,,, cum romancele spun ca ele sunt cele mai frumoase asa zic si eu ca rusoaicele sunt cele mai frumoasethinking

| dani9354 a răspuns:

Dupa parerea mea cele mai frumoase femei sunt Ucrainiencele.Sunt cele mai "perfecte'femei

| alexutza_4406 a răspuns:

Eu sunt romanca... logic ca romancele! hahahah...mmm lumea zice ca rusoaicele sau indiencele... cel putin ce am auzit si am citit eu prin reviste... dar nu cred ca asa ceva se poate socoti pe natzii, pentru ca peste tot sunt femei urate si frumoasewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multi spun ca japonezele pentru ca au un format divers la ochii si sunt frumoase. dar dupa mine fiecare femeie e deosebit de frumoasa in felul ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romancele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moldovencele sunt cele mai frumoase, nu romincele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romancele sunt cele mai frumoase si dupa rusoaicele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel zic si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romancele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fim seriosi nu exista in niciun top din lume pentru cele mai frumoase femei reprezentante ale romaniei
multi spun ca braziliencele dar nu exista femeie urata pe pamant toate au ceva special si toate sunt frumoase
dupa parerea mea toate femeile sunt frumoase depinde prin ce ochi sunt vazute