| Idkidk a întrebat:

Credeţi că româncele sunt cele mai frumoase femei?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Si ele.

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

laughing Dar nu sunt chiar toate, dar unele chiar sunt.

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cred ca peste tot sunt femei frumoase si barbati frumosi, cel putin eu vad in orasul meu multe fete frumoase rar una urata,nu pot afirma despre ceea ce nu stiu,cred ca asa e rational sa spunem nu stiu, nimeni nu poate totul,si nordicele sunt frumoase apropo cica traiesc si cei mai frumosi barbati din lume in norvergia,suedia, danemarca inalti, frumosi, blonzi, n-am calatorit in toata lumea sa pot afirma ceva, asa zisele miss world sunt o porcarie sunt fete frumoase de multe ori unde nici nu te astepti, cine stie cate sunt pe la sat frumoase

| Idkidk explică (pentru RAY):

Frumos răspuns!

| SergiuBoss11 a răspuns:

Columbiencele si braziliencele sunt mai frumoase.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Sunt intr-adevar dar nu sunt si foarte inteligente sau intelepte daca stai sa te gandesti au si ele defectele lor pana la urma asta e parerea mea.

| Aberdeen a răspuns:

Nu.

| JetBlueJet a răspuns:

Inaintea nostra cred ca mai sunt si alte "rase". (de exemplu rusoaicele)
*Eu sunt jumi' juma'... mai pe scurt sunt corcitura
laughing

| Idkidk explică (pentru JetBlueJet):

laughingSunt şi eu o mică corcitură, străbunicul a fost rus, şi străbunica româncă, bunica este româncă, bunicul este ruso-moldovean-român. rolling on the floor

| Otto2014 a răspuns:

Nu,peste tot sunt, nu doar romancele, probabil avem femei frumoase mai numeroase, dar oriunde in lume se pot gasi.

| ubox7007 a răspuns:

Nu, cate romance au castigat pana acuma Miss World? Cate romance au castigat vreun concurs de frumuseste, infara de Miss Romania sau ceva local. Putine... comparativ cu alte state, deci nu e chiar asa cum se spune, ca nu sunt urate, in general, e alta, dar a nu fi urat nu inseamna neaparat a fi frumos.

| JustStitch a răspuns:

Desigur

| Madesz a răspuns:

Româncele sunt cele mai frumoase din România.

| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Frumuseţea fizică e trecătoare! Cei care ştiu aprecia frumuseţea sufletească pot spune că sunt superbi, nu doar frumoşi!

| Catwomen123456 a răspuns:

Putin, dar unt altele si mai frumoase.