| anonim_4396 a întrebat:

De ce suntem tristi si cateodata plangem fara motiv si stam si ne gandim

8 răspunsuri:
| littlesunshine a răspuns:

Pentru ca avem constiinta. Suntem oameni.asta e diferenta.

| 9999999999 a răspuns:

Sigur ai ceva ce nu esti multumit vorbeste cu multa lume si incurajeazate cu raspunsurile cele mai bune s-ar putea sa gasesti foarte multi oameni care iti rade in nas dar nu trebuie sa bagi in seama asculta doar pe cei care iti da un sfat care te ajuta

| darkrider a răspuns:

Fara motiv? Eu sincer nu cred ca e posibil...trebuie sa ai un motiv, unul cat de mic, sa plangi.

| darkrider a răspuns:

Probabil ai ceva pe suflet... daca nu ai cu cine sa vorbesti, descarca-te aici, poate te ajutam noi.

| Mihai2892 a răspuns:

Si eu am plans de atatea oristraight faceAm cazut si in depresie, Chiar si acum am plans pentru o fata.Nu stiu nici eu ce sa mai fac...sad

| Liuuu a răspuns:

Comunica...de obicei muzica trista te face sa plangi. uite...eu nu prea cad in depresie, dar stiu sa fac actorie: adica plang usor - la comanda. daca ai constiinta incarcata, spovedeste-te. nu e gluma. Cu placinte wave

| anonim57clx a răspuns:

Ma simt singur

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unele persoane sunt mai EMOtive. De aceea plang mai adesea pentru ca sunt impinse spre asta de un eveniment care nu le place. Acestor persoane la place intunericul, linistea si pacea. Uneori sunt veseli alteori tristi.Eu sunt una dintre persoane. Azi, am plans in fiecare pauza pentru ca un idiot a spus ceva care nu mi-a placut si a facut o scoala intreaga sa rada... ma rog, dar maine trecebig grin