| Nico97 a întrebat:

De curand am aflat ca un prieten urmeaza sa faca nunta. Am visat ca s-a despartit de viitoarea sotie dupa ce au facut un copil (baiat) si era gravida din nou la momentul despartirii, iar motivul ar fi fost tatal ei. Din pacate nu pot sa gasesc o explicatie pe internet, stie cineva ce ar putea sa insemne?

Răspuns Câştigător
| nevermind1234 a răspuns:

A fost doar un vis. Nu înseamnă nimic. Doar ca poate te-ai gândit prea mult la viitorul eveniment și cine știe ce altceva ai văzut pe la știri, sau pe net și creierul tău a făcut niște asociații bizare. Se mai întâmplă sa ai vise așa realiste după zile mai încărcate fizic și psihic, pentru ca ăsta e modul in care creierul se debaraseaza de prea multe informații.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu gasesti explicatie pentru ca nu inseamna nimic visul tau.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Visele nu semnifica nimic, sunt doar gîndurile tale si ideiile tale de zi cu zi, poate tu asa ai vrea sa se intimple in realitate sa se desparta, si noaptea creierul iti da vise care nu semnifica nimic.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu inseamna absolut nimic, doar imaginatia ta, proventita din gandurile tale.
Stai cuminte ca nu i se va intampla omului nimic.

| dullcat a răspuns:

Visele nu inseamna nimic.

| Miruna333 a răspuns:

Sunt vise de noapte, fara insemnatate.