| Niculae_Anda_1990 a întrebat:

De curand m-am decis sa ma apuc de invitatii pentru nunta si botez. Handmade. Insa uneori ma gandesc ca poate nu sunt destul de buna. Am nevoie de pareri obiective daca voi credeti ca ar fi bine sa continui si am "mana". Aici sunt modelele mele, va multumesc!
http://www.facebook.com/pravaliacuinvitatii

6 răspunsuri:
| cuvant a răspuns:

Oricat de greu ar fi... nu lasa nici un vis sa se stinga... continua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va multumesc mult de tot! Mai astept niste raspunsuri si ma gandeam ca poate daca cineva este interesat sa ii fac o reducere si sa ii ofer si fundita big grin m-ati incurajat!

| IzabellaLove a răspuns:

Ai talent nu renunta

| Cataaa1 a răspuns:

Nu-ti fa griji is superbe mie imi plac

| maria22082 a răspuns:

Ai face o mare prostie sa abandoneziwinking...sunt superbe si originale iar in ultima perioada pe asta se puncteaza cel mai mult.Succes in continuare si cu putina publicitate clientela o sa-ti fie asiguratahappy

| Chis_Andreea_1988 a răspuns:

Salut Anda,
Si eu am inceput sa fac invitatii de curand si vreau sa iti spun ca merita sa incerci. mereu vor fi unii care se pricep mai bine si altii mai putin. Nu poti fi perfect de la inceput dar cu timpul inveti multe.
http://www.invitatiileador.com/