| Mamamia92mamamia a întrebat:

De curand mi-am pierdut prietenul (iubitul cum vreti voi) si de vreo 2 saptamani ma simt singura...imi doresc afectiune, sa ma ia cineva in brate...si chiar nu stiu cum sa ma imprietenesc cu un baiat de varsta mea..care sa fie grijuliu si dragut! FUNDA happy

8 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Daca te vei gandi ca si el isi doreste aceleasi lucruri pe care le vrei si tu, iti vei gasi pe cineva! Dar, daca astepti numai sa primesti...strangi in brate, singuratatea!

| mgtow a răspuns:

Iti cauti alta belea pe cap, mai bine mai stai sa te maturizezi cativa ani in plus stiind ca va fi mai bine, se satura si ala de atata sex cu altele si o sa ramana cu tine cand il vei intalni pe la 30 si ceva de ani.

| Xtadelo a răspuns:

Fata are nevoie de un amic nu de un pedofil ca tine.

| mgtow a răspuns (pentru Xtadelo):

Ala nu e om intreg la cap ca il cunosc bine si e vai de el.

| Xtadelo a răspuns (pentru mgtow):

Mi-am dat seama oh go on

| unknownn a răspuns (pentru Xtadelo):

Ce pedofil ca ala e o laba trista!

| daassh a răspuns:

Sa-ti spun ceva, DOMNIA si PROSTIA se platesc, nu stii sa ai grija de ceea ce ai langa tine, "platesti" tribut pentru asta. Sfatul meu, stai in prezenta prietenilor, tovarasilor, etc cat mai mult timp ca sa nu te simti singura si incearca sa ai tot timpul o activitate sa nu te mai gandesti la cele spus de tine mai sus, asta pana iti vei gasi un alt prieten.Succes!

| Greceanu_Elisa_1993 a răspuns:

Pai,fi naturala, fi tu insati, fi zambitoare, vesela.nu te mai gandi la asta.si in curand iti vei gasi alt prieten.(un sfat bun:cand cunosti un baiat de curand, nu fi agresiva si egoista) momentan trebuie sa uiti de asta, bafta"!