| AlCoLiKdEnIsA a întrebat:

Buna!
Sunt impreuna cu un baiat super dragut si de treaba si ma rog... e mereu grijuliu si ma tine in brate ore intregi (sunt slaba)se joaca in parul meu ma saruta peste tot (aproape). si ma simt minunat cand sunt langa el si as vrea si eu sa se simt la fel langa mine. ce sa fac?

10 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Raspunde-i pe masura si asa cum simti tu, fara insa...a exagera.

| jessikz0r a răspuns:

Sincer, eu vad ca ai pus in paranteza, dar care este totusi relevanta faptului ca tu esti slaba in toata ecuatia asta?laughing))

| AlCoLiKdEnIsA explică (pentru jessikz0r):

Asta ma intreb si eu laughing

| jessikz0r a răspuns (pentru AlCoLiKdEnIsA):

N-are nimic, tu sa fi sanatoasa + fericita, astea sunt lucrurile de care trebuie sa te intereseze-n viata, restul sunt popcorn.te-am pupat!: ))

| AlCoLiKdEnIsA explică (pentru jessikz0r):

Mersi *

| Lavii007 a răspuns:

Incearca sa faci la fel. Alinta-l, spune-i cat de mult iti place sa stai in compania lui, fura-i cate un sarut cand nu e atent, chestii de genul. Important e sa simta prin asta ca tii la el, astfel o sa se simta minunat, cum spuneai ca te simti tu.

| Cupcake a răspuns:

Adica? Sari pe el! Glumesc, desi nu e un sfat rau, acum depinde cati ani ai. Fi si tu tandra cu el, cum adica ce sa faci? Joaca-te si tu in parul lui, mai trage-l incet din cand in cand, saruta-l, mangaie-l...

| Psh a răspuns:

Zambeste-i in momente in care nu se asteapta ca-i vei zambi,ia-l in brate in orice circumstante,saruta-l pe frunte si pe obrajori, mangaie-l, pupa-l pe gat...da-i mesaje frumoase atunci se asteapta mai putin, spune-i cat de mult tii la el, si crede-ma va fi cel mai fericit