| skydi a întrebat:

De la fericire la stare de zbucium. M-am certat cu cei mai buni prieteni, prieteni de copilarie, din prostie am inceput sa strig la ei, sa-i numesc si doar ca eram in usoara stare de ebrietate.De cind s-a intimplat, acum citeva zile, totul s-a schimbat, incep a simti cum singuratatea pune stapanire pe mine.Am iesit azi singur la plimbare si nu aveti idee cit e de trist sa stai singur si sa taci. I-am sunat pe toti, dar fiecare gasea un motiv ca sa nu iasa. Mi-am cerut scuze, dar nimic.Crede-ti oare ca puterea prieteniei care a fost, poate sa salveze aceasta situatie?

Ati simtit aceasta stare vreodata?

5 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Nu cred ca o cearta poate "evapora" instant o prietenie din copilarie --- cred ca s-au inteles sa-ti dea o lectie! Si bine fac!--- te ajuta sa pricepi ce face din om acea "usoara stare de ebrietate ".

| Draagos a răspuns:

Ce-i mai buni prieteni si doar ai striga la ei si s-au suparat? Ce fel de prieteni is astia? Prietenii mei ce-i mai buni.simt.ca si daca le-as face orice nu m-ar lasa. Bafta sper sa te impaci cu ei ca e cam nasol...dar motivul e cam aiurea.

| kidDiana a răspuns:

Da si eu am simtit asta dar apoi am facut tot posibilul sa ma impac incearca sa va imacati!

| kidDiana a răspuns:

Sucees!

| Adryyy_4965 a răspuns:

Impresioneaza`i,adica ajuta-i la greu, unde nu se descurca ei, tu ii ajuti si o sa vada ei cine ii este aproapewinking bft