| NubleReapper a întrebat:

Credeti ca este buna singuratatea, sa fii singur fara prieteni?

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Eu nu am prieteni si in afara ca uneori ma plictisesc nu e nimic rau

| danay72 a răspuns:

Din când în când e bine să fii singur, pentru ca ai timp pentru tine, dar faptul de a te izola nu e un lucru bun, pentru ca asa cum spune o vorba înțeleaptă, iti cauti plăcerea egoistă și e împotriva oricărei înțelepciuni practice. Adică în cele din urmă devi antisocial și depresiv. Cel mai bine e sa fii înconjurat de oameni dragi cu care să comunici.

| Victor453 a răspuns:

E foarte bine