| Lightrose_4674 a întrebat:

De multe ori ma gandesc la iubitul meu si la felul in care se comporta cu mine si mi se pare a fi ireal:imi iarta mereu greselile, incearca sa ma faca sa trec peste anumite frustrari ale mele, ma invata lucruri bune.Cum as putea sa ii demonstrez ca il iubesc, sa aiba incredere maxima in mine? De multe ori consider ca nu il merit.Cum sa ii arat cat de mult il iubesc?

3 răspunsuri:
| luana1 a răspuns:

Daca ii iubesti totul vine de la sine, asa cum tot ce iti daruieste el tie vine din iubirea pe care ti-o poarta.Toti merita sa fie iubiti si toti putem darui iubirea.

| LiveYourLife a răspuns:

El face toate astea fiindca tine la tinewinking
eu cred ca ii poti demonstra ca il iubesti tot prin gesturi
poti face ceea ce te caracterizeaza pe tinewinking
si pe el normal...
poti face ceva ce va place amandurorabatting eyelashes

| iepurash_9610 a răspuns:

Poarta-te cu el foarte frumos si spune-i mereu cat de mult il iubesti si ca nu ai vrea sa il pierzi. Daca se poarta asa cu tine inseamna ca te iubeste cu adevarat.