| TheExpert01 a întrebat:

Deci am o problema cu parintii.Am cost suplimentar 7. 20Euro si i-am zis aseara tatalui sa-mi ia telul pana sa fac banii (ii fac usor din bursa) dar el mi-a zis sa nu-l mai iau la scoala acum mi-e frica sa nu-i zica mamei a zis ca nu-i zice cum sa fac sa-l mai imbunez sau sa-i zic mamei?

Răspuns Câştigător
| Machiavelli_3716 a răspuns:

Nu am inteles...ai vorbit peste valoarea abonamentului cu 7 dolari?
Atunci trebuie sa fi stapan pe tine, sa mergi la mama ta si sa spui ce ne-ai spus si noua. Stai linistit, nu te omoara nimeni pentru atat.
Lasa astea ca ii dai inapoi sau mai stiu eu cum...nu duce decat la enervarea si mai mare al tatalui.
happy

7 răspunsuri:
| William a răspuns:

Tu te plangi de cost suplimentar de 7 euro? eu am avut odata 75 euro suplimentar si alta data 50 euro suplimentar.

| Machiavelli_3716 a răspuns (pentru William):

De ce va comparati unii cu altii?
Nu toti sunt la fel de bogati/saraci.
happy

| William a răspuns (pentru Machiavelli_3716):

Crede-ma ca nu sunt pre bogat nici eu.

| unknownn a răspuns:

Pai daca a zis ca nu-i zice mamei, de ce sa-l mai imbunezi? Logic ca n-o sa-i zica daca chiar el a confirmat asta.

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Omule eu am avut un cost suplimentar de 300 de leilaughing))))))))))))))))))))))) din cauza netului...
Spune-i mame-i ce s-a intamplat, FI BARBAT!tongue

| Sprite a răspuns:

Sprite iti spune drept: in loc sa te stresezi, mai bine iesi la un suc cu prietenii si fa haz de necaz cu ei, oricum nu mai ai cum sa ii suni. happy