| Bla1990 a întrebat:

TPU Heeeeeelp! sad Am favut cost suplimentar la telefon 15 €... Chiar nu stiu ce sa fac. Pentru mama nu conteaza ca sunt super cuminte si ca primesc bursa de la scoala pentru ca am media 10. Daca afla ma va omori crying(( Ce sa fac? Ce ar trebui sa ii spun?

Răspuns Câştigător
| andreebutterfly a răspuns:

Buna!
Stiu cum e, la mine a fost mai rau, facusem 50 E de la jocuri.
Pai chiar daca ii spui acum, chiar daca ii spui mai tarziu este aceeasi chestie.
Ii spui ca ai facut 15 E dintr-o greseala, nu se va mai repeta. Te descurci esti fata destepta! Pupici si succes!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce sa mai faci, de platit trebuie platit. il platesti din bursa de la scoala si pe viitor de controlezi.

| annutza14 a răspuns:

Inventezi ceva si sigur te va ierta ce poate sa iti faca faptul a fosteja conumat! happy bafta!