| Besliu_Cosmina_1999 a întrebat:

Deci..eu stau la bunicii mei care nu vorbesc cu parintii mei din acest motiv mama mea mi-a dat timp o saptamana sa ma gandesc ce sa aleg parintii sau bunicii ...mama meavrea ca eu sa merg acasa insa eu vreau sa stau la bunici...ce este bine sa fac?

4 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Nu e bine de loc ca mama te forteaza sa intri in certa lor si sa alegi intre ei.
Cum bunicii nu te-au bagat in cearta cu parintii, as crede ca sunt mai buni la suflet si inteleg mai bine viata.
Stai acolo unde te simti mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îi spui că îi iubeşti, dar că nu vrei să intri în mijlocul cerţii lor. Dacă îţi place la bunici, rămâi la ei. Nu au ce să îţi facă.

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Este alegerea ta, tu alegi unde vrei să locuiești. Dacă îți place la bunici, du-te la ei

| lastyoubody a răspuns:

De fapt tu alegi unde sa stai