| miky99 a întrebat:

Imi place de un baiat sunt in aceiasi clasa cu el dar nu stiu daca el ma place...este colegul meu de banca...nu stiu sigur daca ma place si el cum pot sa imi dau seama de asta?

2 răspunsuri:
| T3utza a răspuns:

Pai depinde de anii pe care ii ai, fiecare om are modul de flirt cu persoana iubita in functie de varsta; fa tu primul pas, da-i de inteles ca il placi dar nu ajungand la extrem, la penibilitati si vezi cum reactioneaza...tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu v-ati mai saturat de astfel de intrebari? Ai idee cat de enervant este sa le vezi in reluare, de 10 ori, de 100, de 1000, de 10 la n ori!