| Møønkÿz a întrebat:

Deci,o fata la scoala imi fura sapca ce poate insemna asta?

31 răspunsuri:
| William a răspuns:

Inseamna ca vrea *** si nu stie cum sa ceara.

| Baton a răspuns:

Poate insemna ca te place cel putin ori inseamna ca ti-a furat sapca happy

| CautNume a răspuns:

Stai in Ferentari?

| stlucian a răspuns:

Cauta-ti sapca la ea acasa! Ca la tine nu e big grin thumbs up

| Duucu a răspuns:

Că ai 13 ani și îți cauți o prietenă.

| Danysan a răspuns:

Ca trebuie sa fugi si sa o iei inapoi -dar si ceva pe deasupra -poate un sarut laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.i bani sa.si cumpere si ea una.

| CVane a răspuns:

Se joaca cu tine! Tu daca te joci cu un prieten, il iubesti? Jocuri, nimic altceva. Prin lucrul asta nu inseamna neaparat ca te place etc.

Merg pe strada, ma place asfaltul.

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Buna! Te place si nu stie cum sa-ti spuna! Presupun ca ea vrea sa te tachineze ca sa va 'enervati' unul pe altul si sa va jucati pe subiectul ''sapca''! Imprieteneste-te mai bine cu ea vezi si tu ce iesewinking
Bafta! Fundita?

| FoundYouLover a răspuns:

Eu cred ca te tachineaza pentru ca te place si nu stie cum sa-ti spuna sau nu vrea sa-ti spuna pentru ca nu stie daca o placi si tu.

| Ironicnαme a răspuns:

Inseamna ca e o furacioasa, HUA. laughing

| CorneliaC a răspuns:

Inseamna ca te adora
happy

| JeffRider93 a răspuns:

Ca ii place sapca ta :]]

| StochirleaAlexandra a răspuns:

Este cleptomana laughing

| SDana a răspuns:

Te place! Incearca sa-ti atraga atentia, incearca sa o saruti si vei vedea. Astept confirmarea neaparat.

| NoOneKnow a răspuns:

Ori ii place sapca ta, ori ii place de tine.

| ClauA17 a răspuns:

Ca iti fura sapca? laughing ce poate sa insemne? poate ca te place, fura`i si tu ceva laughing

| andrey663 a răspuns (pentru ClauA17):

Inima tongue

| ClauA17 a răspuns (pentru andrey663):

No pai tongue

| xNuiiDeTiinex a răspuns:

E claaar...ii place de tine smug

| xNuiiDeTiinex a răspuns:

Eu cred ca te tachineaza pentru ca te place, dar nu stie cum sa-ti spuna pentru ca nu stie daca o placi si tu. big grin funditaaa? puppy dog eyes

| AnonimulRo a răspuns:

Este ț-ț-țîgan? laughing

| stefania94 a răspuns:

Ii place sapca laughing

| AnneSiAtat a răspuns:

Înseamnă că e ciorditoare.

| alincool22 a răspuns:

Te place sau doar ii esti simpatic laughing

| bombarara a răspuns:

Nimic

| adryana2001 a răspuns:

Te considera prieten. doamne acum daca iti fura sapca te place, cum sa nu! s-ar putea dar asta nu-i sigur. si noi la scoala ne imbratisem si alergam baieti dupa fete sau fete dupa baieti si nu inseamna absolut nimic. nu mai stiti de joaca sau gluma?

| Arianaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Ii place sapca ta

| Vrednicu_Radulescu_Calina_Maria_1971 a răspuns:

Eu zic ca te tachineaza din prietenie.

| Møønkÿz explică:

Dar mi+o da inapoi big grin

| Maddymaster1 a răspuns:

Ca ii place sapca ta! sau vrea sa te enerveze!