| andratudose5000345 a întrebat:

Sall all! Cunosc un baiat,un pic mai mare ca mine,care este in scoala cu mine. Si in fiecare zi ma,,necajeste" adica imi pune piedici,imi ia caciula/sapca din cap, ma trage usor de par sau chiar in unele cazuri se uita constant la mine. Stiti cumva ce-ar putea insemna asta? Oare ma place?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

E doar prost crescut, nu il baga in seama si daca continua intreaba-l care e rostul acestor sicanari.Un baiat educat nu se poarta asa cu o fata.

2 răspunsuri:
| katy a răspuns:

E putin cam prost. daca nu iti da pace, vorbeste cu dirigintele si il rezolva el.

| Violleta2022 a răspuns:

Spune-i dirigintei, ca nu asa se comporta cineva care te place si apoi, nu-i normal sa iti faca asa ceva!