| camenalin a întrebat:

Deci revin daca fata a dat declaratie ca a fost de comun de acord sa faca sex cu mine si ea are 16 ani si sa se filmeze tot de comun de acord acum trebuie sa merg si la tribunal ce se mai poate intampla?

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Vei fi judecat pentru pornografie cu minori. Chiar daca ea a fost de acord, TU nu aveai voie sa o filmezi. Poti doar sa demonstrezi ca ea te-a obligat (cu o arma), altfel esti evident vinovat.

| DNSK a răspuns:

Indiferent daca ea si-a dat acordul pentru asta, nu ai voie sa o faci. Vei fi judecat pentru pornografie cu minori. Tu nu ai nicio dovada ca nu ai amenintat-o sa faca asta, astfel ca declaratia ei e nula

| camenalin explică:

Pai zi ea a zis ca n-am amenintato