| anonim_4396 a întrebat:

Descrieti-va cel mai bun prieten. happy Specificati fata/baiat.

36 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sunt unică și puțin dereglată hormonal și poate mintal. M-am obișnuit, dar și săturat de asta.
Uneori, crede-mă, mi-e și teamă să răspund la întrebări mai delicate, cineva influențabil putând lua de bun sfatul meu nebunesc. M-am săturat să fiu așa nebună.
Prefer să nu comentez nimic legat de prieteni, dar Teo a ieșit din ecuație.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

You are your worst enemy! sad

P.S. Da, toti avem momente din astea, pana si «virtual» ne e teama sa mai dam niste raspunsuri, de regula in contradictoriu cu cineva...dar tot din «real» pleaca totul...
P.P.S Cat despre lady care a pus intrebarea, oh, scuza-ma pentru off-topic! Hai ca fac curat mai tarziu. Dar oricum m-am sters si la presul de la intrare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Într-adevăr. Save me from myself...
Îmi amintește de o melodie: http://www.youtube.com/watch?v=BwdtfuKkN3E
Mi-a zis cineva recent că se vede foarte multă frustrare în răspunsurile mele.
Tot din real pleacă.

Tu cum o mai duci, măi iubitorule de curățenie?

| LeMousiqe a răspuns:

Prietena mea, nu este de încredere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cea mai bună prietenă a mea e mama.Ea ştiu că nu mă trădează, îmi e mereu alături şi vrea mereu ce e mai bine pentru mine.În rest, ceilalţi BFF ai mei din trecut, nu meritau sub nici o culoare să îi numesc ''cei mai buni prieteni''.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru PorcușorulDeGuineeaV):

happy