| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna pentru voi iubirea? ( specificati daca sunteti fata sau baiat :p )

Răspuns Câştigător
| JustLikeMe a răspuns:

O pierdere totala de timp... O explozie de sentimente, rasete, lacrimi, amintiri. Eu persoanal cred ca iubirea reprezinta atunci cand ti l-a cineva mai mult decat la tine, cand te certi cu ai tai ca sa poti sta afara, sa astepti in frig ca el/ea sa vina, sa il/o accepti cu defecte si cu (,) calitati. De fapt sa ti se para o persoana fara defecte, frumoasa, in preajma careia nu poti fi suparat/a. Sa simti acel ceva care te face sa te gandesti doar la el, si l-a nimic altceva, sa fi foarte trist, daca nu te-ai vazut de mult cu persoana respectiva. Sa il consideri cel mai important de pe aceasta planeta si persoana pe care nu vrei niciodata sa o vezi plecand si cel pe care il ajuti de fiecare data cand iti cere. fiecare om are nevoie de putina iubire in viata :3. (Sunt fata )

2 răspunsuri:
| Resurrection a răspuns:

Sunt baiat.

Iubirea este sentimentul acela magnificin care simti ca tii cu adevarat la o persoana si stii ca nu poti traii fara ea, ca viata ta nu este completa.

| MyaEmy a răspuns:

Iubirea pentru mine inseamna viata, iubirea este lucrul prin care am fost creati pe pamantul asta(Dumnezeu ne-a creat din Iubire), iubirea este cel mai frumos sentiment din lume, este sensul pe care il avem in viata, ea nu poate fii descrisa nici intr-o mie de cuvinte.(sunt fata)
Sper ca te-am ajutat happy