| goodpitzi a întrebat:

Despre mesajele trimise "din greseala" de la fosti/foste ce ziceti, vi s-a intamplat sa dati intr-adevar din greseala?

Răspuns Câştigător
| andreea8888 a răspuns:

Este un mod frumos sa incerci sa reiei legatura cu o persoana astfel, inventand o greseala(pentru cei care isi dau seama ca a fost trimis intentionat), si merita un aplauz happy
Si mie mi s-a intamplat asa ceva, dar cand am trimis eu in mod intentionat, am primit mereu raspuns pozitiv!
Este un mod subtil sa trimiti un mesaj ''din greseala'', la indemana oricui, care nu jigneste, si chiar da placere de cele multe ori!

6 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Da, mi s-a intamplat, dar nu intentionat, graba strica treaba:-D, cine a gresit fara intentie, poate si ierta nu-i asa!

| MisterKat a răspuns:

Iti dai seama, daca sunt trimise "din greseala" ele au un scop anume.
E posibil ca un om sa dea un mesaj din greseala, dar suntem oameni si toti gresim.
O zi buna!
Daniel.

| JustMeFlory a răspuns:

Da...chiar mi se intampla! tocmai ma despartisem de gagikmiu, si a doua zi am vr sa ii trm unei prietene un sms ca sa ii spun ca nu voi mai folosi nr ala si daca vrea sa ma sune pe un nr al unei alte prietene...laughinglaughing

Deci chiar se intampla...straight face...nu mai zic k vroiam sa trm un sms unui alt amic si i l'am trm lui gagikmiulaughing

| p0wer a răspuns:

Da s-a mai intamplat sa dau si din gresela, dar de cele mai multe ori dadeam intentionat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Da, și nu o dată din pricina propriei neatenții.
Și am trimis repejor și sms cu scuzele de rigoare fără să las loc de interpretare.
Toate astea dacă am mai păstrat numărul persoane în telefon... dar eu le șterg pentru ca să uit persoana care m-a făcut să sufăr...
Pa, pa.

| Diana_6087 a răspuns:

Mi s-a intamplat odata sa-i dau mesaj fara sa vreau.
Dar mi s-a intamplat sa ii dau mesaje intentionat iar apoi sa-i zic ca am gresit numarul...
Acum ma gandesc si imi dau seama ca sunt copilarii aceste mesaje "din greseala". Daca asi da timpul inapoi nu asi mai trimite. Ne-am despartit si asta e. Iti dai seama daca relatia n-a mers de prima data nu o sa mai mearga niciodata chiar daca va impacati. Sti vorba aia : NU RUPE FIRUL UNEI PRIETENII CACI CHIAR DACA IL LEGI DIN NOU NODUL RAMANE.