| anonim_4396 a întrebat:

E aiurea să vorbești cu actualul partener despre foști și foste?

7 răspunsuri:
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Teoretic, da

Răspuns utilizator avertizat
| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Mie nu mi se pare deloc aiurea atata timp cat iti povestesti o singura data trecutul ca partenerul sa te cunoasca mai bine, atata timp cat este reciproc si vreti sa va destainuiti unul altuia fostele relatii.In schimb este o problema totusi daca deschizi subiectul asta la nesfarsit pentru ca asta denota ca nu ai trecut peste fostele relatii si il poate deranja pe partenerul actual.

| Ely1234567 a răspuns:

Da foarte aiurea eu nu as face niciodată asta

| Bozgi200 a răspuns:

Foarte aiurea in calitate de iubit... Prietena mea vorbește una într-una despre fostii ei si îmi dă impresia ca nu sunt îndeajuns de bun. Dar am vorbit cu ea desprea asta așa ca s-a rezolvat.
E foarte deranjant, nu inteleg de ce fac asta. Inteleg ca te descarci si chestii dar frate... concentrează-te pe mine, nu pe ăialalți ce te-au dezamăgit.

| anonim_4396 explică (pentru Bozgi200):

Poate vrea să-ți atraga atenția sa nu faci ca ăia

| Bozgi200 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am înțeles de la ea cam pe ocolite ca imi spune sa nu fac ca ceilalți, dar la mine nu e cazul