| Denisucu27 a întrebat:

Doua fete sunt indragostite de mine.Eu trebuie sa aleg. Problema e urmatoarea eu as alege dar nu stiu ce parere vor avea tinerii despre baietii care o iubita cu un cap mai inalta ca ei?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Nu conteaza inaltimea, atata timp cat in dragoste ( vorbeste fals lumea) nu conteaza nici lungimea.

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Daca ele doua se inteleg bine si intre ele, eu in locul tau le-as lua pe amandoua. Numai sa nu aiba amandoua SPM in acelasi timp, ca atunci ii bai. straight face

| Dariusuu a răspuns:

Ei îs cu ea sau tu?

Nu încerca să-ţi cauţi iubite ca să fie plăcute de nu ştiu cine, tu trebuie să o placi doar, atât.

O zi frumoasă.

| Ironicnαme a răspuns:

Dacă îţi pasă de părerea lumii, atunci nu există vreo soluţie. Poţi să stai cu cine vrei tu doar de ochii lumii şi să nu simţi nimic, ştii? Aşa că lasă baltă părerea lumii şi fă ce te taie capul.

| Elena_Maria_Dragan_1992 a răspuns:

De cand conteaza inaltimea?
Daca o iubesti si te iubeste asta conteaza.
Niciodata nu te lua dupa gurile rele fa ceea ce simnti si ce te face pe tine fericit.Succes!

| Denisucu27 explică:

Va multumesc pentru raspunsuri