| Voiosu_Adrian_1995 a întrebat:

Imi plac de doua fete 1.Are ochelari si e frumoasa e in clasa a 7 ca mine si este inalta ca mine. 2.Nu are ochelari si e frumoasa e in a 5 si ea este inalta cat mine. Nu stiu pe care dintre ele sa aleg? Cu care ma potrivesc?

8 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Ai ochelari sau nu?

| sofisis a răspuns:

Alege sa inveti nitica gramatica...

| alina2k18 a răspuns:

Te vrea vreuna? laughing
Se uita la tine?
Stiu ca existi?

| Voiosu_Adrian_1995 explică (pentru alina2k18):

Nici nu stiu daca ma vrea vreuna laughing), dar se uita la mine oricum sunt bff cu ele

| ywar a răspuns:

Gramatica, tata! Baga gramatica! Te potrivesti de minune cu gramatica!

| Justme1997 a răspuns:

Pana ajungi la liceu, sau macar clasa a 8a, cu mana dreapta (sau stanga, dupa preferinte)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu trebuie sa stii. Si invata un lucru : in viata niciodata sa nu fugi dupa doi iepuri pentru ca nu primzi nici unul. In fine, tu esti copil si nu ai idee despre ce vorbesc. Ca sa intelegi mai intai trebuie sa dai cu capul de tavan.
Alegerea iti apartine.

| Lule a răspuns:

In cazul in care esti nascut in '95 asa cum apare la username-ul tau...pentru binele lor sper sa nu doresca niciuna cu tine, fara suparare