| florynstefan1 a întrebat:

Dragi fete! Am întrebare în numele tuturor băieților! Sunt o persoană foarte timidă, dar și foarte iubitoare... adică de când nu am mai vb cu fata pe care o plac la nebunie și care din păcate ea nu face la fel îmi vine să mor și cu care nu mai țin legătura cu ea de 7 luni din cauza colegilor mei handicapați la figurat nu ca ar avea vreun defect

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| GalwayGirl a răspuns:

Deci...
Nu iti spune nimeni sa "spulberi" asa dintr-o data timiditatea!
Dar cu pasi mici o poti face!
Eu zic ca poti trece peste toata aceasta timiditate si sa ii dai mesaj!
Hai, incearca...
Incerecare moarte n-are!

| Miriam567888mn a răspuns:

Salut încearcă să vb cu ea pe Facebook gen poți să îmi dai tema la mate (sau alta materie) o să mai întrebi ce sa mai întâmplat în clasa fete de obicei o iau razna cu vb încearcă să te bagi in seama cu ea
Poți să îi spui dirigintei sa te mute cu fata aceea dar să nu spună că tu i-ai spus