| vaila a întrebat:

Vreau sa ii fac o surpriza lui iubi! Me-a venit in gind ideea de a face o cina romantica la sauna ca sa ne apropie mai mult, cu lumnari, sampanie si fructe. Ajutati-ma cu niste idei noi ca sa fie asa de neuitat.

6 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Eu n-as manca la sauna. Dar gusturile nu se discutahee hee

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Pai in baia de aburi nu prea e ok sa mananci nici sa bei alcool, poate dupa ce iesiti de acolo si va racoriti. Fructele nu stiu daca ajuta cu ceva, depinde si de el. Eu unul n-am avut niciodata pofta de fructe in momentele intime. Lumanarile sunt ok daca nu e vreun pericol de foc, ca poate va infierbantati si sa nu stricati tot momentul din greseala. Iar de baut important e sa fie ceva ce va place voua. Stiu ca nu suna romantic dar eu de exemplu as prefera bere sau vin rosu, e chestie de gust. Surpriza e pentru el, atunci s-o faci pe gustul lui happy Si tu stii mai bine ce ii place. Oricum intentia e tare dragalasa! Numai bine!

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Eh distrati-va ca o viata aveti big grin Merge orice daca va simtiti bine amandoi. Doar sa nu il bagi la aburi dupa ce a baut, poate i se face rau laughing

| vaila explică:

De ce mai concret? vreau sa stiu parerea, doar merge vorba de fructe sau ceva de genul ista.

| vaila explică:

Pai tu n-ai inteles corect. Nu in sauna dar la sauna. La noi ca de exemplu este camera speciala cu canapeli si masa pentru tot. Dar daca pentru tine ar face cineva ce te-ar placea tie?

| vaila explică:

Mmmm, picnik buna idee... cind o sa se incalzeasca o sa-i fac asa surpriza... da cu sauna nu merge? eu am dat comanda de o masca de ceocolata cred ca o sal murdaresc tot big grin.