| Twister09 a întrebat:

După o relație de un an si 2 luni, fosta iubită m-a lasat pentru altul. I-a trimis ceva poze la ala cu ea dezbracata, ala l-a băgat pe un prieten ca daca nu se întâlnesc, pune pozele pe rețelele de socializare. Si s-au despărțit. A regretat ca a avut incredere in el si ca l-a crezut. Tot nu a vrut sa ne împăcam.
După a stat cu altul 2 saptamani până ce a aflat ala de poze si s-a despărțit de ea.
Acum e singura nu are pe nimeni.
Credeti roata chiar se intoarce de fiecare data?

11 răspunsuri:
| morfeo a răspuns:

Cu nenorocitii da, de fiecare data

| DenisIonut01 a răspuns:

Karma happy odata si odata tot ti-o face

Bula
| Bula a răspuns:

Cine isi trimite pozele nude la altul, iar dupa aceea isi schimba prietenul saptamanal se numeste cu*va.
E o morisca care nu se invarte ca floarea soarelui, ci dupa buzunarul barbatilor. tongue

| DanaDaniellllla a răspuns:

Putea să le facă plângere penală pentru șantaj și exploatare și nu mai avea vreo problemă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of...
Cand o sa inteleaga odata femeile astea ca nu e ok sa trimiti poze dezbracata nimanui?
Rectific: Nu trebuie sa EXISTE poze cu ele dezbracate.

Da, roata se intoarce de fiecare data.

| Digikey a răspuns:

Bine ca ai scapat de ea.

| Ineys a răspuns:

Ce tragedie. Doar ca pe retelele sociale nu se accepta poze nude, sunt sterse imediat, deci nu era in nici un pericol.

| Adry05 a răspuns:

Posibil dar nu văd de ce îți pasă de un astfel de jeg de om.

| DonGiani a răspuns:

Nu înțeleg de ce îți mai Bati capul cu ea, NexT.

| Florin9Florin9 a răspuns:

Cred că nu chiar de fiecare dată, nu suntem în filme cu final fericit totuși, doar câteodată.

Ar trebui să nu mai cauți să fiți din nou împreună, nu te merită.

| Mosotti a răspuns:

Dupa ce a plecat la altul, tu vroiai sa te mai impaci cu asa specimen?! De ce?! Ca asa cum ti-a facut-o odata, ti-o va face si a doua oara cum va gasi altul de care-i place, eu am impresia ca ea nu te placea, te tinea de refugiu ca nu gasea altul care chiar ii placea.