| AnNaMarRia391 a întrebat:

E a doua oara cand pun aceasta intrebare. dar sunt disperata, am nevoie de ajutor! Nu stiu ce surpriza sa i fac iubitului meu la aniversarea de un an, ceva romantic frumos dar necostisitor, ceva original!

6 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Un SMS cu "sunt insarcinata!" Si nu mai raspunzi la telefon vreo doua zile.

Vei face un cadou la amandoi. Daca tine la tine te va cauta. Daca nu... va fugi.

Ce iti poti dori mai mult decat sa stii daca te iubeste?

Iar el... nu va uita ziua asta multa vreme happy

| AnNaMarRia391 explică (pentru cristimihailov):

Dragut. doar ca e cam greu avand in vedere ca locuim impreuna laughing)

| octav005 a răspuns:

Pai cumpara o camasa, un ceas frumos elegant

| DavidoffUser a răspuns:

Un oral...

| AcelEmi a răspuns:

Ii poti face o carticica/agenda care sa se numeasca "365 de zile impreuna" unde sa faci cateva file cu cele mai importante mesaje, poze, momente de ale voastre. E ieftin si wow.

| MixEverything a răspuns:

Il duci la masaj erotic si sti si tu acolo sa vezi daca e multumit.