| anonim_4396 a întrebat:

E ceva in neregula cu o persoana care nu are simtul umorului extrem de dezvoltat? Ce poate face acea persoana pentru a se integra intr-un grup in care se fac glume in mod constant?

3 răspunsuri:
| snowflake a răspuns:

Cred ca nu toti oamenii sunt la fel, nu este nimic in neregula cu un om care are simtul umorului mai putin dezvoltat happy
in primul rand, as vb cu acei prieteni, grupul, si le-as spune asta happy, nu de alta, dar i-as ruga sa aiba timp cu mine, rabdare happy

| CybeRAthlete a răspuns:

Nu cred ca are ceva de facut. trebuie doar sa se obisnuiasca cu umorul cu care are dea face. in momentul in care a inteles glumele, le va intelege pe toate.
pur si simplu fi mai deschis/a la minte...
bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa isi invinga timiditatea