| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara TPU!!!! Deci. Am o intrebare intrebatoare. Mama mea rade ff rar la glumele mele (eu am simtul umorului foarte dezvoltat dar nu stiu...) doar uneori dar atunci cand rade rade de nu mai poate. Dar cand e cu adultii si ei fac ceva gluma rade mereu si nu e ras fals. Deci... ce glume le plac adultilor? laughing))

9 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Adultilor le place intelepciunea.
De aceea te sfatuiesc sa deschizi cartea Proverbelor din Biblie si acolo vei gasi intelepciunea.

| Duucu a răspuns:

Te-ai cam căcat pe tine la faza asta... din plictiseală te cerți cu fiecare fără nici un motiv? Nu dai dovadă de nimic inteligent.

| anonim_4396 explică (pentru Duucu):

Dar nu m-am certat cu el, cel puţin aşa cred eu...

| IoanaSorina a răspuns:

Nu cred ca e ca le place ceva. Adultii comunica cu adultii, si mnah, le place laughing Niciodata nu am inteles o gluma de la ei si ce e amuzant in asta!

| cristian100 a răspuns (pentru IoanaSorina):

Fix de asta intreb laughing) chiar daca nu e amuzant pentru mine sa rada macar maicamea ca-mi place cand radehee hee. Ca nici eu nu inteleg ce e asa de amuzant la glumele adultilor laughing

| IoanaSorina a răspuns (pentru cristian100):

Nici eu, sunt ciudate, doar ei le inteleg, si eu incerc s-o fac pe mama sa rada, dar nu pot laughing

| cristian100 a răspuns:

Nu imi vine asa... cand vreau eu. Cand ma uit la ceva sau cineva face cv fac caterinca.

| YourDeath a răspuns:

Fa ue glume d-alea ''inteligente''... Daca intelegi...

| RolyW a răspuns:

Niciodata nu am inteles de ce mama rade cand vorbeste cu o ruda si eu ca sa ma aflu in prezenta ei radeam fals!
Cred ca nu ar trebui sa te implici in glumele adultilor deoarece nu prea o sa o inteleaga!