| anonim_4396 a întrebat:

E penibil sa inviti o fata la o plimbare in parc?

Răspuns Câştigător
| LuS[z] a răspuns:

nu este penibil de loc.chiar e indicat sa faci asta pentru ca uneori parcul poate fi un loc foarte romantic.depinde si de anotimp

12 răspunsuri:
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Cel mai bine e sa o intrebi ce i-ar placea sa faceti in timpul intalnirii. Asa ii poti oferi variante de optiuni, printre care aceasta. E mai bine asa. Daca o inviti direct, s-ar putea sa nu te refuze, sa vina cu tine, dar sa nu agreeze plimbarea. Conteaza cum e imbracata in momentul acela. Daca ea e pe toculete si cu rochitica... e mai greu sa o plimbi prea mult pe jos... Daca nu va stiti de mult timp, sau e chiar prima intalnire e cu atat mai greu. Faza cu plimbarea romantica prin parc e ok, dar dupa ce va cunoasteti mai bine. La o prima intalnirea ea s-ar putea speria, mai ales daca v-ati intalni seara. Ce ar crede saraca fata? Cel mai bine o intrebi! Fiecare fata vrea altceva! Succes!

pupimik
| pupimik a răspuns:

Nu e penibil deloc. Darrrr daca e ft frig...mai bine o inviti intr-o ceainarie.

assiris
| assiris a răspuns:

E penibil sa o inviti intr-o crasma, dar intr-un parc este superb.

| stardeea a răspuns:

e romantic...nu penibil

| wizard_cristi a răspuns:

Depinde de parc. Nu o du in Tineretului. Mergi in parcuri mici, linistite cum ar fi cel de la Gradina Icoanei.

| Swabia a răspuns:

Eu sunt de parere ca nu! (parera mea!big grin)
In schimb altei fete i parea s-ar penibil, poate!
Depinde de fata! Cam ar fi trebuit sa faci o mica descriere a fetei ca sa ne dam si noi mai bine cu parerea!
Daca e o fata simpla, cu piciorele pe pamnant, probabil ca i s-ar parea chiar romantic si dragut din partea ta, ca vreti sa faceti o plimbare prin parc!
Dar daca e una dintre acele fete care crede ca totul se invarte in jurul ei ca si cum ea ar fi inventat slana...hmm...sigur te trimite naibii! Ca doar mno probabil asteapta sa o plimbi cu o limuzina!
Asa ca fa ce crezi tu ca e cel mai bine!
Ai grija, tu! Ada

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu. Mie mi-ar placea sa fiu invitata in parc sa ne plimbam de mina si sa ne bucuram ca sintem impreuna, ca natura e atat de frumoasa iarna sau vara... Fa-o!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

| enache_stoica a răspuns:

Ar fi penibil sa inviti un baiat in parc laughing

| maria_tomescu a răspuns:

Nu, nu e penibil, e chiar foarte dragut, iar fetele apreciaza chestii de-astea!

| camen_turbaru a răspuns:

Cred ca ar fi mai penibil daca n-ai iesi cu ea doar pentru ca ti-e teama sa nu fii considerat penibil. In general asta mi se pare penibil, sa nu faci ce iti doresti de teama sa nu zica lumea ceva despre tine...