| Andreea_1135 a întrebat:

Este posibil sa iubesti 3 barbatii in acelasi timp?

Răspuns Câştigător
| cristinaanamaria a răspuns:

Ia vezi 20 poti? cand iubesti nu te gandesti ba la x ba la y ba la z

30 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, nu cred. E posibil sa simti atractie, sa iti placa 3 barbati in acelasi timp dar nu cred ca e vorba de iubire, poate afectiune, atasare, placere, etc...de iubit, eu cred ca doar o persoana o iubesti cu adevarat, dragostea adevarata e doar pentru. o singura persoana si daca esti confuza, daca esti intr-o situatie in care nu sti ce simti si pe cine iubesti, clarifica-ti sentimentele, cautqa inauntrul sufletului, la care te gandesti mai mult, care te face sa te simti fericita si care te face sa zambesti, si pe care il placi si tii la el nu doar pentru. felul cum arata ci si sufletul lui, comportamentul lui, daca are acel ceva care te face sa te emotionezi.Adesea obsesia, atractia, indragosteala, se confunda cu iubirea adevarata. Iubirea adevarata si sincera o poti darui unei singure persoane.

| Razvan a răspuns:

Faci haremwinking

| Rayyy a răspuns:

Da, este posibil.insa e neaparat necesar sa iti centralizezi atentia pe unul singur, intrucat - stii cum se spune- fugi dupa 2 iepuri si nu prinzi niciunul...

| gigiro a răspuns:

Chiar si mai multi! Din toti, poti face unul intreg!

| TeoPT a răspuns:

N-ai cum sa zici unui baiat: Te iubesc, dar il iubesc si pe cutarescu si pe cutarica. straight face Cand iubesti, iubesti o singura persoana si atat. Daca sunt mai multe aia nu e iubire, sunt fite de pitipoanca.

Hai, pa. straight face

| Alisa a răspuns:

Nu, asta deja nu mai e iubire. Iubirea e curata, pura si inima apartine unei singure persoane, nu o imparti "cu tot cartierul".

| foxi a răspuns:

Nu, sex poti sa faci cu cei trei, iubit e doar unul!

| Monica a răspuns:

Nu.Probabil pentru ceilalţi simţi atracţie şi confuzi iubirea cu atracţia.
Doar pe unu iubeşti.Am fost în situaţia ta şi sun şi momentan.

| shtephie a răspuns:

Pt fiecare ai putea simti cate ceva, dar nu acelasi lucru!

| clauss a răspuns:

Nu egal, trebuie sa simti ceva mai mult pentru careva, problema e din cei 3 care simte ceva pentru tine si cat?

| Stefania a răspuns:

Nu la fel de mult!

| GyeBaek a răspuns:

Nu

| Psihoyounger a răspuns:

Asta numai tu o poţi ştii, orice răspuns de-al nostru e în vânt.

Psihoyounger

| Ioana2518 a răspuns:

Eu una nu cred! de abia poti iubii unu, dapai 3...laughing

| pwp a răspuns:

De fapt nu ii iubesti!
doar ii placi! mi se intampla si mie!
Succes!love struck

| Anileda a răspuns:

Da, talat, bunicu si fratele.happy

| gabrielgypps a răspuns:

Draga, de iubit poti iubi cati barbati vrei tu. poate sa te atraga cate un anumit lucru la fiecare. e o chestuie normala pot spune, insa barierele sociale impiedica sa fii combinata cu toti in acelasi timp. daca vrei sa. i iubesti la propriu adica sa faci sex mai precis, se poate de asemenea, atata timp cat dispui de 3 orificii. sper sa nu ti se para vulgar raspunsul insa na realitatea are multe variente posibile...si de multe ori realitatea bate filmul.
totusi sfatul meu este sa faci o analiza a fiecarui partener si sa/l alegi pe cel cu mai putine buline negre.

| Atotstiutorul a răspuns:

Da, tata, bunicul, strabunicul... jeezzz ai tarate in loc de creier!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Numa 3? pfff asta e nimic, eu pot iubi si 10 tongue

| SlowLikeSnow a răspuns:

De iubit nu, de placut DaaaaaaaaaaaaaaaaaA

| miky_4769 a răspuns:

Da, dar de fapt te iubesc ei pe tine... unu in gurita, altu in vagin, celalalt in popouhappy

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Da! dar vorba aceia:nu te iubi cu 3 odata ca din gelozie te parasesc toti!

| ank a răspuns:

Nu.clar nu!
nici macar 2...cand iubesti cu adevarat pe cineva doar pe el il vezi:X

| ZuAgain a răspuns:

Da este f posibil
dar iubirea nu sta pe garduri este greu sa o gasesti

| foxy_5403 a răspuns:

Da.Mie mi s-a intamplat sa iubesc 2 tipi deodata.dar, mi-am dat seama care e mai potrivit pentru mine.IN dragoste faci multe. daca nu iti este clar pe cine iubesti mai mult(pentru ca nu poti fi cu 3 deodata,)pur si simplu IA O PAUZA.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu stii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3 barbatii OR 3 ori 3 = curvooo!

| madyscumpik a răspuns:

Rare ori... si nu pe toti la fel de mult.

| beky_6390 a răspuns:

Nu la fel