| barosanuu111 a întrebat:

E rau ca stau cu o fata care e jumatate romanca jumatate tiganca?

Răspuns Câştigător
| 9dianaa a răspuns:

Buna! :* Daca tu o iubesti sau iti place de ea, nu e nimic rau. nu trebuie sa faci discriminari... Daca te intelegi bine cu ea si va potriviti eu cred ca e normal, si ca nu e nimic rau in asta happy, sentimentele conteaza!:*
P.s: nu te mai lua dupa ce spun unii si altii!:*

17 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

De Ce ar fi rau? Si daca Ar Fi fost suta la suta! De Ce sa fie rau cand Doi oamenii se iubesc?!

Răspuns utilizator avertizat
| laurash_9338 a răspuns:

Nu e rau sa stai cu aceea fata atata timp cat este de treaba si o iubesti. Nu conteaza ce spun oamenii din jur conteaza doar ce crezi tu.

Răspuns utilizator avertizat
| michael5813 a răspuns:

Da e foarte rau! romanii cu romanii iar tigani cu tiganii! trebuie sa ne pastram puritatea

| xFaith a răspuns (pentru michael5813):

Rasista oh go on

| michael5813 a răspuns (pentru xFaith):

Poate... rasist!

| xFaith a răspuns (pentru michael5813):

Ma rog... cum spui tu XD

| Anonima264 a răspuns:

Nu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caaaree jumatate e romanca si care e tiganca?

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Nu,chestii de genul asta nu ar trebui sa conteze, pur si simplu, sentimentele au intaietate nu gura lumii

| KiTTtTtTtTtyYyYyY a răspuns:

Nu! Nu are nici o treaba etnia cu iubirea. Pur si simplu, daca este iubire nimeni si nimic nu va poate desparti... Atata timp cat tu o iubesti si ea te iub este... Crezi ca mai conteaza ceva?! Asa ca stai linistit kiss

| CapDeCiuperca a răspuns:

Dupa ce ca in cativa ani Tiganii vor fi majoritatea tarii si noi sclavi vrei sa accelerezi procesul? macar sa plec in alta tara si dupa.Accept eronat si nefolositor daca e sa fi gresit cu ceva.

| Symonela a răspuns:

Nu! De ce sa fie? Daca va iubiti, daca va simtiti bine impreuna, daca va intelegeti asta conteaza.Sa fiti fericiti va doresc si prejudecatile jos!

| PrintesaRockChichi a răspuns:

Nu, mie nu mi se pare nimic rau in asta.Si ea e tot un copil ca tine si are dreptul sa-si faca prieteni.Noi oamenii trebuie sa acceptam si alte neamuri si sa le intelegem. Daca sunteti prietene, si va simtiti bine impreuna, nu este nimic rau.Un gest frumos!

| ImNobody a răspuns:

Atata timp cat persoana este de treaba si va intelegeti bine, nu inteleg de ce ar fi rau. happy

| BlueDunhill a răspuns:

Nici nu trebuie sa te gandesti daca e bine sau rau...acesta chiar nu ar trebui sa fie o problema lasa lucrurile sa degurga de la sine si totul va fi ok.Multa bafta:*