| AmxMod a întrebat:

Ssalut prietena mea este jumate romanca si jumate tiganca... si eu i-am zis la mami si ea o zis bine. nu i-am zis ca este tiganca, iar a zis ca sa nu fie tiganca si i-am zis no bine tu mami cum sa ma combin cu o tiganca. si eu i-am zis ca acum daca stu cu ea tu ce crezi ca ma casatoresc cu ea si ea a zis ca nu se stie, si eu am zis ca amea ai aleasa, si a zis mami ca poate ea este aleasa. si mi-a mai zis ca iei nu ai trebuie sai aduc o tiganca in casa, nici eu nu vreau. poate fi ea aleasa? voi ce credeti sa mai stau cu ea?

7 răspunsuri:
| xFluing a răspuns:

Ai rugat-o pe mami sa iti dea voie si sa scrii pe site-ul asta?

| Biencutza2002 a răspuns (pentru xFluing):

Deci raspunsul asta e super! laughing

| Piratul10 a răspuns:

Mai lăsati omu in pace!
Chiar daca se poarta putin copilărește!

Uite eu zic sa vezi daca iti place si sa mai stai putin cu ea sa vezi ce se întâmpla, nu poti STI daca e aleasa daca nu stai mai mult cu ea vezi si ce întâmpla si mergi tot înainte!
Si in plus de la vârsta asta mai ai mult pana sa iti găsești o aleasa!
Mama ta trebuie sa înțeleagă ca tu o sa ieși si o sa te călătorești cu cine vrei.
Acum nu ma refer sa faci scandal pe traba asta, deocamdată poti lăsa totul uitări!

O data poti spune ca ai o prietene noua si daca vrei i-o prezinți dar e aceeași fata si o faci sa ii placa de ea si gata, asta numai in cazul in care vrei.

Si trebuie sa fi sigur ca si ea e buna pentru tine!

Si bravo ca la 17 ani tot mai spui mămica mea e ceva de admirat ca nu iti e Rușine de asta, bravo, mama contează mai mult decât vorbele!
Si in caz ca nu înțelegi asta nu a fost o gluma!
Oricum poate ca ai vârsta care ai zis-o poate nu si ar putea sa iti intrebi și prieteni înainte sa postezi pe un site unde oameni nu te stiu si nu o stiu nici pe tipa, un prieten iti poate răspunde mult mai bine!
Succes in continuare!

| AmxMod explică:

Am 17 ani ma

| Biencutza2002 a răspuns:

Ma... Prima intrebare pe care vreau eu sa ti-o pun e : '' Cati ani ai, frate? ''

| AmxMod explică (pentru Biencutza2002):

Am 17 ani ma

| Biencutza2002 a răspuns (pentru AmxMod):

Deci nu pot sa cred... Bravo MattFluing! Te intreb si eu : Ai cerut aprobarea lui '' mami '' ca sa pui intrebarea asta? Serios acum... ai 17 ani!