| anonim_4396 a întrebat:

El ma cearta pe mine ca de ce pun prietenilor din gaming[persoane random din toata lumea] emoticoanele astea: " laughing, big grin, ^^, tongue, xD, o/, happy, :/, T_T, >.< " [ doar astea le folosesc, pe cand el pune fetelor " big hug " si " smug " "
Adica ceea ce folosesc eu nu are nicio tenta sexuala sau vreo deviatie ciudata, pe cand el o face.Azi cand i-am luat telefonul a tras in ultimul hal de el sa nu i-l iau, deoarece stie ca de obicei nu ma uit in telefonul lui ca nu ma intereseaza, insa de plictiseala am zis sa trag cu ochiul si uite ce gasise, emoticonuri " >big grin " Se pare ca hotul pe hot striga. happy

Nu ma intelegeti gresit, stiu ca poate acea persoana nu prezinta vreo amenintare asupra relatiei insa urasc cand el spune sa nu fac ceva, iar EL o face.Adica tu ai dreptul asta iar eu nu?

5 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Sunteti prea mici ca sa aveti o relatie serioasa, mai bine asteptati sa treceti de 15.

| 2EXA a răspuns (pentru supadeceapa):

Avem 20 de ani esti prost?

| supadeceapa a răspuns (pentru 2EXA):

Uita-te putin la voi, cat de penibili si imaturi puteti sa fiti la varsta asta, apoi fa-i pe altii prosti rolling on the floor Va dadeam 12 si un pic.

| Plato a răspuns:

Pai da, are dreptul, ca uite, tocmai tu i-l dai. laughing Vezi ca scrii "EL", mai ca zici Mantuitorul nostru Iisus Hristos. laughing
Consider ca lucrurile personale trebuie sa fie personale, nu mi-as da contul de FB partenerei si nici nu i l-as cere. Nu e vorba de lipsa de incredere, dar buletinul meu sa ramana la mine, zic, ca ma reprezinta. Cu toate acestea insa, o reactie de acel gen ar trebui sa-ti ridice vreo doua-trei semne de intrebare.
Il deranjeaza ca pui emoticoane in jocuri? laughing Zi-i si tu ca-i noob.

| Ineys a răspuns:

Schimba-l. Next!