| Ayazicfrate822 a întrebat:

Este adevarat ca femeile se vor intoarce mereu la barbatii pe care i-a lasat pentru altul?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu. Supa reîncalzita nu mai are acelasi gust. Desi mai sunt asemenea cazuri.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, niciodata!
Nici o femei care a suferit nu se va intaorce acolo unde nu a fost fericita, mai ales daca ea l-a parasit.

| AliGab a răspuns:

Nu

| AmandinaDragan a răspuns:

Nu. Nu am cunostinta. Sunt destui care cauta femei. Eventual pleaca de la ''altul'' la urmatorul.

| AmandinaDragan a răspuns:

Eu am ''lasat'' cam 8-9 si nu m-am intors la ei. Voiau chipurile sa ne probam sa vada el/ei daca-i/le place. Am taiat legatura cu el/ei imediat. Ce eram eu in ochii lui/lor? Una care sare din haine la comanda?

| Together a răspuns:

Nu mereu, dar daca barbatul nu o mai cauta si isi vede de treaba sunt sanse mari sa il mai vrea dupa o vreme.

| bn948Eb a răspuns:

Nu, fiecare își ia propriile decizii.
Nu poți sa te întorci sa lingi acolo unde ai scuipat?