| anonim_4396 a întrebat:

Este cineva care e casatorita cu macedon? cum este relatia voastra cu macedoni?

6 răspunsuri:
| cryssu2008 a răspuns:

Eu am foarte prieteni machidoni si macedoneni.
Sunt de treaba, iar intre ei se ajuta foarte mult. Daca ajungi sa le devii prieten esti considerat ca un membru de familie.
Machidonii sunt recunoscuti pentru zgarcenia lor, dar si aici pot spune ca se comporta asa cu persoanele care nu fac parte din "familie".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai bine practici forma asta de prostitutie cu un norvegian sau suedez? Sunt mai de bun simt.

| rossamary a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti se pare ca fac prostituti draga kakarilu

| anonim_4396 explică (pentru rossamary):

Din moment ce e nevoie sa pui o astfel de intrebare, e clar ca nu stii nimic despre omul in cauza. Din moment ce nu stii nimic despre omul in cauza, e clar ca "insuratoarea" nu va avea ca si baza sentimentele reciproce ci mai degraba un schimb de servicii. Din moment ce ce insuratoarea va avea la baza un schimb de servicii, nu putem sa ne gandim decat la acest schimb ca si la restul de 99% de astfel de aranjamente. Tu ii vei oferi sex, el te va intretine = prostitutie.

Casa de piatra!

PS: "prostitutie" nu "prostituti", virgula dupa cuvantul "draga" si propozitia trebuie incheiata cu semnul intrebarii. Ai un plus la impresie artisitca pentru "kakarilu".

| rossamary a răspuns (pentru anonim_4396):

Draga Krakilla cel inteligent.eu doar am intrebat nu am zis ca vreau sa ma casatorsc sau altceva.se pare ca esti putin invidios.

| anonim_4396 explică (pentru rossamary):

Daca un om are o parere diferita de a ta, despre un subiect care te priveste, nu poate fi decat invidios sau frustrat! Nu e de conceput ca acel om sa aiba pur si simplu un alt set de valori si sa nu fie motivat de sentimente primare cum ar fi invidia, pentru ca daca lucrurile ar sta asa, atunci ar trebui sa-i demonstrezi ca se insala. Spunandu-i ca e invidios sau frustrat e calea perfecta prin care tu te poti asigura pe tine insuti ca faci alegerea corecta si pe persoana respectiva o poti ignora...

Presupunand ca lucrurile stau asa cum spui tu si nu cum le banuiesc eu, iti datorez niste scuze.