| Sportacus123 a întrebat:

Este normal ca la 22 de ani să-ți dorești prezența unei fete în viața ta? Nu neapărat relație, dar cineva cu care să vorbești și să faci dragoste din când în când.

Răspuns Câştigător
| LordCristobal a răspuns:

Da,e absoult normal si firesc pentru o persoana heterosexuala.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este ceva normal. Dar daca iti pui asemenea intrebare, ai o problemă.

| Frank51 a răspuns:

Nu bro, ai gresit adresa, e normal sa-ti doresti prezenta unui barbat.

| johnnny123 a răspuns:

Tu chiar ai 22 de ani? După întrebările pe care le pui, nu ți-aș fi dat mai mult de 13.

" în 13 Ianuarie | Sportacus123 a întrebat:
Vara viitoare ce scuză să-i zic mamei când o să mă întrebe de ce nu vreau să merg la plajă? Nu pot să-i zic că cel mai probabil o să mi se trezească "Gigelul"."

| ALM2000RO a răspuns:

Depinde de la persoană la persoană dacă e normal sau nu. Dacă ești hetero, e perfect normal, deci vezi că e subiectivă treaba.

| vodami92 a răspuns:

Pai da! dar depinde! daca gasesti si fata potrivita! daca nu astepti! ca nu mori!

| MrAM a răspuns:

Daca la 22 de ani te intrebi asta clar nu e normal.

| LordCristobal a răspuns (pentru MrAM):

Mai bine mai tarziu decat niciodata.

| Bogdan0783 a răspuns:

Este normal, anormal ar fi sa iti doresti prezenta unui barbat