| Blabla_7881 a întrebat:

Eu as vrea sa-i zic ceva unei prietene ca eu mai tare mas supar daca imi zice fara suparare dar nu pot ca mie imi e sa nu se supere pe mine! help me! ca aproape in fiecare zi is suparata!crying fundacrying

2 răspunsuri:
| anaaa13 a răspuns:

Doamne invata sa pui intrebari ca nu am inteles nimic laughing
Dupaia poti sa-i spui ce vrei tu prietenei talelaughing)

| EuDarii a răspuns:

Cel mai bine e sa ii spui adevarul e prietena ta si daca e o adevarata prietena te+ar intelege! daca se supara insemna ca nu e prietena ta!

funda?