| Simmsii a întrebat:

Buna TPUhappy. de cand l-am cunoscut p sorin. am fost derutata cu o chestie O. O. eu ma suparam pentru lucruri care ma raneau foarte tare si stia din ce motiv. si am tot observat cand sun suparata el se supara si mereu zice ca de ce ma supar din lucruri inutile. desi stie ca sunt grave pana si el ar fi suparat daca ar avea aceleasi probleme ca si mine laughing. si mereu cand sunt suparata se supara si el. si aseara l-am intrebat de ce mereu se supara din cauza ca sunt trista si suparata. si el mi-a dat acelasi raspuns ca mereu ma supar din lucruri inutile. si l-am intrebat ca ii pasa de mine si nu vrea sa ma vada suparata sau care e motivul. si de atunci nu mi-a mai raspuns sad. si nu mai stiu ce cred pana la urma sad. oare chiar ii pasa de sentimentele mele? voi ce credeti sad?

Răspuns Câştigător
| dana_5231 a răspuns:

Dupa parerea mea lui ii pasa de tine si vrea ca tu sa intelegi ca nu e bine sa te superi din orice.Adica incearca doar sa te ajutewinking

2 răspunsuri:
| rolly14 a răspuns:

Daca ne dadeai cateva exemple de lucruri din care tu te superi, am fi inteles si noi ceva din ce tot ai invartit tu pe aici dar daca chiar sunt lucruri inutile atunci il inteleg pe bietul baiat, s-o fi saturat si el sa te tot vada suparata din orice prostie, poate pentru tine prostiile alea sunt importante dar nu toti oamenii sunt asa sensibili si se supara din orice zboara! asta e viata!

| lunathemoon a răspuns:

Scumpo.Daca am sti de ce te superi ti-am putea raspunde! Eu cred ca nu-i prea pasa fiid ca nu ti-a mai raspuns. poate are pe altcineva! Nu te supara! Vei gasi pe altcineva! Si eu am pait asa la 7 -8 ani!