| Lala91 a întrebat:

Impreuna de 5ani, planuri de viitor iar el zice unei prietene ca nu se vede cu mine in viitor dar ma iubeste si vrea o familie cu mine. Unde este logica?
Ma dat peste cap foarte tare ce-am aflat. Help!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe un bărbat nu trebuie să-l intrebi niciodată "Noi ce suntem acum?" sau "Unde duce relația asta?" Răspunsul e NIMIC sau NICĂIERI. Bărbați sunt războinici de la natură și luptă pentru ceea ce-și doresc! Dacă ar fi vrut să fii soția lui, te-ar fi cerut deja. Dacă ar fi vrut o familie cu tine, ați fi avut-o deja. Bărbații depun eforturi când își doresc ceva cu adevărat. Dacă nu luptă pentru tine, tu nu ești ceea ce el își dorește!

"Ar metita ceva mai bun". Vrea să-și demonstreze că încă poate avea și altă femeie dacă vrea.

Poartă cu el o discuție serioasă. Spune-i tot ce te neliniștește.

| EvaSofiaa071 a răspuns:

E zodia Varsator?

| Lala91 explică (pentru EvaSofiaa071):

Desi, nu cred ca are treaba zodia in ce s-a intamplat, tin sa mentionez ca este zodia Berbec, are 30ani si e foarte orgolios, incapatanat si asa mai departe.